Stylové wellnesscentrum v Praze

Vstupte do světa smyslových požitků,do světa klidu a harmonie

Samui SPA Praha Letňany

Privátní design wellness SAMUI SPA v Praze 9 Letňanech plní sen milovníků kvalitního wellness. Špičkové vybavení, atraktivní designový interiér, diskrétní prostředí, prvotřídní služby, profesionální personál, výborná dopravní dostupnost – navíc nyní za mimořádně příznivé ceny! Každý den od 9 do 24 hodin (nebo po předchozí dohodě) jsou pro privátní relaxaci k dispozici tři oddělené místnosti s vlastním zázemím: spa s finskou saunou a jacuzzi pro max. 12 osob, spa s bio saunou a jacuzzi pro max. 8 osob a spa s jacuzzi pro max. 4 osoby.
Po předchozím objednání je wellness možné optimálně zkombinovat s thajskými masážemi nebo klasickou fyzioterapií. SAMUI SPA jsou jedním z mála míst v Praze, kde si můžete nerušeně, v maximálním soukromí, jen s přáteli, dětmi nebo ve dvou společně dle libosti užít zdravých rozkoší prospívajících tělu i mysli.
 
Velkoryse pojatý, vzdušný interiér je dílem mladé talentované architektky Hany Kasalové z atelieru DOT Architects (vedle dalších profesních ocenění byla členkou vítězného týmu v mezinárodní studentské soutěži ve stavbě ekologických solárních domů Solar Decathlon 2013 v Kalifornii). Prostor SAMUI SPA v každém detailu ctí přirozenou, jednoduchou krásu a harmonii. Výhradně přírodním materiálům dominuje dřevo a kámen, například na obklady je použit originální barmský teak.
 
V ceně pronájmu privátního spa jsou zahrnuty přírodní aromatické esence a bio peelingové soli k použití v sauně, aromatické esence do jacuzzi, které si každý může vybrat podle svého vkusu nebo momentální nálady. Stejně tak je možné si vybrat i hudbu či intenzitu osvětlení. Pro dokonalou pohodu a individuální pobyt nechybí bezplatné wifi připojení a v jedné z místností ani lcd obrazovka 46″ se satelitním příjmem 55 programů. Láká vás sledování sportovních přenosů či romantického filmu z vyhřáté jacuzzi se sklenkou chladivého pití v ruce? V SAMUI SPA žádný problém!

Každá z místností spa má své zázemí s kompletním vybavením, včetně hygienických potřeb, ručníků a osušek. Kromě bezedné karafy chlazené „kohoutkové vody“, kterou návštěvníci spa dostávají zdarma, je standardně v nabídce občerstvení champagne, prosecco, bílé a červené víno, pivo, 100% freshe (čtyři druhy), nealko, káva a Matcha tea. Na vyžádání je možné zajistit catering a barový servis.

Thajská relaxační masáž, tradiční thajská masáž, olejová masáž, aromatická olejová masáž, Thai Nirvana, masáže různých částí těla, Hilot, kombinovaná masáž, Shiatsu, masáž „čtyř rukou“, masáž lávovými kameny… záleží jen na vás, kterou z blahodárných thajských masáží si vyberete a objednáte. V SAMUI SPA masírují rodilé Thajky a Filipínky s dlouholetou praxí a certifikátem chrámové školy Wat Pho, jedné z nejváženější thajských škol.

Pro mnohé vítanou alternativou je fyzioterapie a rehabilitace s klasickými, reflexními a sportovními masážemi, kterou v SAMUI SPA provádí zkušená, kvalifikovaná fyzioterapeutka. Pomůže s bolestmi zad, páteře, svalů, kloubů, terapií páteře, včetně akutních blokád, výhřezů plotének, vadným držením těla, skoliózou u dětí i dospělých a s dalšími souvisejícími problémy.

Design privat wellness SAMUI SPA v Praze 9 Letňanech je snadno dostupný autem i MHD. Sídlí v Tupolevově ulici, v sousedství OC Letňany, největšího obchodního centra v ČR, multikina Cinema City Letňany, zimního stadionu, Aquacentra Letňany či Sportcentra Avion. Návštěva SAMUI SPA proto může korunovat třeba dámskou jízdu se shoppingem, vybranou sportovní aktivitu, firemní párty nebo rodinný víkend spojený s nákupy a kinem.